25.000 TL Yılbaşı Kredisi Faiz ve Oranları

tarafından
309
25.000 TL Yılbaşı Kredisi Faiz ve Oranları

2020 Yılbaşı Kredisi Faiz ve Oranları

Yeni yılda maddi ihtiyaçlarınız olabilir. Bankalar sizin için, bu zamanlarda kredi faiz oranlarını düşürür ve kampanyalar yapabilirler. Bu kampanyalar sizin için önemli olduğu kadar bankalar için de önemlidir. Her bankanın yıl sonu hedefi vardır. Bu hedefleri aşmak için müşterilerine diğer zamanlara göre daha avantajlı seçenekler sunabilir. Siz de avantajlı fiyatlarla kredi kullanabilirsiniz.

25.000 TL’ye %0,95’den başlayan faiz oranları 24 ay vade ve çeşitli ödeme yöntemleri sunuluyor. Biz de sizler için 2020 yılbaşı kredisi faiz ve oranları hakkında bir araştırma yaptık ve tablo ile gösterdik.

Yılbaşı Kredisi Başvuru Şartları Nedir?

Yılbaşı kredisi başvuru şartları ihtiyaç kredisi ile aynı şartları gerektirmektedir. Buna bağlı olarak 3 aydır çalışıyor olmanız ve belgelenebilir bir gelirinizin olması gerekmektedir. Kredi sicilinizin de temiz olması sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Kredi siciliniz size sıkıntı yaratıyorsa kredi sicili temizleme adlı konumuza göz atabilirsiniz.

Yılbaşı Kredisi Veren Bankalar

Kasım aylarından itibaren müşterilerine yılbaşı kredisi veren bankalar, avantajlı fiyatlar sunuyor. Peki bu bankalar hangileri?

Bu tabloda genel, öngörülen faiz oranlarından hesaplanmıştır. Bankalar müşteriye göre faiz oranları sunmaktadır. Bu nedenle en detaylı bilgi, bankaya başvuru sürecinde alınmalıdır.